П’ять нових кіноканалів Воля Cine+

Компанія ВОЛЯ представила глядачеві лінійку з п'яти власних ексклюзивних кіноканалів «Воля Cine +» з контентом від всесвітньо відомих кіностудій та провідних дистриб'юторів - Disney, Universal, «Централ Партнершип», «Артхаустрафік» та інших. Технічним партнером проекту виступила компанія-інтегратор VisionHOUSE. У термінах реалізації встановлено черговий рекорд: тестове мовлення запущене через 2 тижні після підписання договору.

Компанія ВОЛЯ представила глядачеві лінійку з п’яти власних ексклюзивних кіноканалів «Воля Cine +» з контентом від всесвітньо відомих кіностудій та провідних дистриб’юторів – Disney, Universal, «Централ Партнершип», «Артхаустрафік» та інших. Технічним партнером проекту виступила компанія-інтегратор VisionHOUSE. У термінах реалізації встановлено черговий рекорд: тестове мовлення запущене через 2 тижні після підписання договору.

У термінах реалізації встановлено черговий рекорд: тестове мовлення було запущене через 2 тижні після підписання договору.

Запит на участь в тендері надійшов в лютому 2014 року. Замовнику була необхідна багатоканальна система мовлення в HD і SD для запуску п’яти нових кіноканалів.

Фахівці VisionHOUSE запропонували комплексне рішення на базі автоматизованого плейаута від компанії Oasys (BroadStream). Резервування серверів мовлення реалізовано за схемою N + 1. В основі рішення – 2 сервера, кожен з яких відтворює два незалежні канали: один HD, другий SD канал і ще один резервний сервер здатний відтворювати два канали HD + SD.

Крім відтворення, рішення забезпечує брендинг (графічне оформлення ефіру – формування логотипу, накладення плашок на відео), а також динамічне формування анонсів з плейлиста.

Одна з особливостей проекту – інтеграція з трафік-системою inMedia з різними модулями, в тому числі для планування, складання ефірних розкладів, відтворення і сегментування матеріалу та ін. Система забезпечує актуальні тимчасові характеристики відеоматеріалів (вхідні мітка, тривалість) з системи автоматизації, автоматично отримує ознака наявності відеоматеріалу на відеосервер системи автоматизації, формує плейлист в форматі системи автоматизації та надає цілий спектр багатьох інших можливостей. У рішенні також задіяні системи від Ross Video і Elecard.

Всі відділи VisionHOUSE – інтеграційний, проектний, інсталяційний і сервісний – відзначилися оперативністю, і вже через 2 тижні після підписання договору було запущено тестове мовлення.

1 серпня 5 нових телеканалів вийшли в ефір згідно з вимогами проекту.

  • інтегрований плейаут
  • графічне оформлення ефіру
  • динамічне формування анонсів з плейлиста
  • інтеграція з трафік-системою для планування та складання ефірних розкладів, відтворення та сегментування контенту
  • тестове мовлення запущено через 2 тижні після підписання контракту

“Воля Cine +” – більше, ніж просто кіно. Глядачі з різними смаками та уподобаннями можуть бути впевнені, що на будь-якому з наших нових каналів їх чекають розваги світового рівня. Запуск ексклюзивних каналів «Воля Cine +» підтверджує наше лідерство не тільки в плані охоплення сервісами території країни, але й в інноваційності, “сказав Джордж Жембері, генеральний директор компанії ВОЛЯ.