Найсучасніша медіа інфраструктура в Україні для багатофункціональної арени «Юність»

Домашня арена гандбольного клубу «Мотор Січ» – п’ятикратного чемпіона України та володаря Кубка України з гандболу – обладнана найсучаснішими медіа технологіями для проведення спортивних змагань та інших масових заходів.

Фанати 21 століття вимогливі, як ніколи. Вони хочуть отримувати всю можливу інформацію про поточну груй порівнювати її з минулими або паралельними іграми.

Медіа інфраструктура модернізованої арени збудована у відповідності до вимог EHF – Європейської гандбольної федерації. Оновлена арена спроектована як універсальний спортивний об’єкт, тому фахівці ColosseoEAS врахували всі професійні вимоги інших видів спорту і шоу.

Медіа інфраструктура вибудована у відповідності до вимог EHF – Європейської гандбольної федерації.

 • Єдина Медіа Платформа ColosseoEAS SMP
 • система спортивного освітлення
 • акустика арени “під ключ”: проектування, установка, зниження луни
 • динамічне світло
 • світлодіодний медіа-куб ColosseoVISION LED
 • два медіа-екрани ColosseoVISION LED
 • професійні роботизовані та мобільні камери високої роздільної здатності
 • більше 25 км кабельних трас
 • точки підключення ПТС
 • камерні позиції
 • коментаторські місця

На Арені встановлені найсучасніші засоби відображення інформації: світлодіодний медіа-куб Colosseo VISION LED з кроком пікселя 6 мм (54 м2), два світлодіодних екрани Colosseo VISION LED з кроком 8 мм (19 м2 кожен). Комплект знімального обладнання включає професійні роботизовані та мобільні репортажні камери високої роздільної здатності.

Для забезпечення ТВ трансляцій прокладено понад 25 км кабельних трас, обладнані точки підключення ПТС, камерні позиції й коментаторські місця.

Інтеграція Єдиної Медіа Платформи ColosseoEAS дозволяє з легкістю створювати велику кількість інформаційних каналів для фанатів та фахівців, не вимагає особливих зусиль і приносить новий досвід і позитивні емоції всім відвідувачам Арени.

Система спортивного освітлення Арени реалізована на базі найсучаснішої європейської світлодіодної технології. Крім енергозберігаючих властивостей та тривалого терміну експлуатації, дана система дозволяє управляти кожним приладом окремо. Це дає можливість перетворити спортивне змагання на справжнє шоу, створюючи різні світлові ефекти. Система освітлення виконана у відповідності з усіма міжнародними вимогами до проведення гандбольних змагань найвищого рівня із забезпеченням освітлення для телетрансляцій HD-якості.

Система спортивного озвучування арени «Юність» – справжній зразок якісного спортивного звуку, що відповідає міжнародним стандартам EN 7827: 2011. Ключові критерії – розбірливість мови, рівномірність поширення звуку та звуковий тиск – повністю збалансовані й відповідають рівню провідних критих арен світу. Акустичне обладнання найвищої якості збирається вручну на заводі в Німеччині, що дозволяє гарантувати його безвідмовну роботу протягом багатьох років. Завдяки застосуванню новітньої технології акустичного моделювання, на етапі проектних робіт стало можливим домогтися чудового результату звикористанням мінімального комплекту.

Акустичне оснащення чаші арени. Для зниження рівня реверберації (відлуння), яке присутнє на всіх критих аренах, вперше в Україні були застосовані акустичні панелі (баффли). Ця найновітніша технологія має ряд переваг перед акустичним напилюванням або дерев’яними поглинаючими панелями. Баффли встановлені за лінією світла у вертикальному положенні, що робить їх практично непомітними. Такі рішення широко застосовуються на провідних аренах світу, серед яких одна з кращих критих спортивних арен, що приймала змагання Олімпійських Ігор – «О2 Арена» в Лондоні.

Система динамічного освітлення арени «Юність» призначена для створення світлових ефектів, як в різній колірній гамі, так і для створення великої кількості динамічних світлових сценаріїв. Такі рішення широко застосовуються на сучасних спортивних об’єктах, створюючи святкову атмосферу і заряджаючи глядачів енергією для підтримки своєї команди. Використано сучасні світлові прилади й монтажні конструкції (ферми) італійського виробника.

Комфорт глядачів та VIP гостей забезпечують високоякісні крісла іспанського виробництва.

Проект масштабної реконструкції запорізького палацу спорту «Юність» стартував у 2017 році, завершення заплановано на травень 2018 року. Арена буде на високому рівні приймати змагання з гандболу, баскетболу, волейболу, передбачені умови для хокею на льоду.

2018