Альтернативне мовлення телеканалу «Прямий» з новими можливостями VisionLINK

VisionLINK помогает зрителям телеканала «Прямий» становиться участниками ток-шоу, не выходя из дома

VisionLINK допомагає глядачам телеканалу «Прямий» стати учасниками ток-шоу, не виходячи з дому. У листопаді 2018 року телеканал «Прямий» запропонував аудиторії абсолютно новий досвід споживання контенту, пропонуючи з пасивного перегляду перейти до активної участі в мовному процесі. Мостом до інтерактивного мовлення «Прямого» стала платформа VisionLINK.

У продюсерів телеканалу була ідея дати можливість висловити свою точку зору кожному глядачеві, де б він не знаходився. Постало завдання розробити мобільний додаток для iOS і Android з показом прямого ефіру, глобальним доступом та гнучкими можливостями голосування. Мобільний додаток «Прямий TV» повинен задавати інтерактивні графічні запитання, пропонувати голосування, показувати важливі інформаційні повідомлення, а також додатково монетизувати існуючий контент. Окрім того, потрібно було реалізувати в новозбудованій студії телеканалу систему голосування на планшетах для гостей і глядачів, а також підключити голосування по телефону.

В результаті була створена платформа альтернативного мовлення, яка вийшла за межі можливостей класичного телебачення.

  • мобільний додаток для iOS та Android з показом прямого ефіру та глобальним доступом
  • голосування з планшетів у студії, з додатку «Прямий TV», по телефону
  • вивід інформаційних повідомлень
  • push повідомлення
  • більше 10 000 учасників голосування щоденно, близько 50 000 в дні важливих подій
  • щоденне зростання цифрової аудиторії

Більше, ніж телебачення

«Реалізація не була простою, як це часто буває з новаціями,» коментує Віталій Заїкін, продакт менеджер VisionLINK. «Адже це перше, унікальне рішення подібного роду на нашому ринку. Після запуску продюсери запитували: “А так можна було? Це ж геніально! “Це дуже приємно чути.»

Платформа VisionLINK інтегрована з системою телефонного голосування, щоб телеканал міг спілкуватися з телеглядачами старшого віку, а нове покоління цифрової аудиторії залучається через мобільний додаток. Інтеграція з системою ефірної графіки телеканалу дозволяє моментально виводити результати голосування в ефір та в додаток. Push-повідомлення сповіщають користувачів про важливі новини часто раніше телевізійних новин.

Під час презентації додатку «Прямий TV» ведучий телеканалу Матвій Ганапольський сказав:

«Якби взяти такий момент, коли депутати у Верховній Раді голосують за прийняття якогось законопроекту. Мені, чесно кажучи, завжди було цікаво, як би проголосувала вся країна, сидячи перед своїми телевізорами, розуміючи важливість цього законопроекту, погодилася б вона з думкою депутатів чи ні. І уявіть, що тепер, завдяки цій програмі “Прямий TV”, ви можете, сидячи вдома, разом з депутатами проголосувати за той чи інший законопроект. І тоді ми вже зрозуміємо: ми проголосували усією країною так само, як вони, чи ні. І тоді тут виникає зовсім інше ставлення до цього додатка. Ми отримуємо глобальний зріз всієї нашої країни, наших думок.»

Рішення активно використовується в студійній частині та для інтерактиву в мобільних додатках. Гості студії щодня голосують на студійних планшетах iPad, а телеглядачі – по телефону та через додаток Прямий TV на своїх мобільних пристроях.

«Наша цифрова аудиторія зростає: кількість користувачів, що встановлюють наш додаток, збільшується з кожним днем», коментує Артем Жилін, технічний директор телеканалу «Прямий». «Щодня в голосуванні беруть участь близько 10 000 глядачів, в дні важливих подій ми реєструємо до 50 000 учасників голосування. Департамент сервісної підтримки VisionLINK оперативно реагує на звернення, вирішує всі виникаючі питання. Як партнер та підтримуюча сторона, VisionLINK працює добре, нарікань немає.»

“Ми створили платформу, яка охоплює всі вікові аудиторії. Це і люди старшого покоління, які люблять класичне телебачення, і сучасні глядачі, у яких немає часу на телевізор, і вони дивляться телебачення на ходу, і молоді люди, які користуються тільки інтернетом – аудиторія майбутнього», розповідає Віталій. Додаток «Прямий TV» використовується в США, в Канаді, в Європі, що підтверджує концепцію продукту – виходити за рамки традиційного мовлення. Дякуємо керівництву телеканалу за довіру та спільну технологічну творчість!”

 

2018