Euronews Georgia – міжнародний проект в умовах пандемії

Новий інформаційний телеканал Euronews Georgia з новітнім технологічним комплексом, збудований в серці Тбілісі в старовинній будівлі, розпочав мовлення на грузинською мовою наприкінці літа 2020 року. Фахівці VisionHOUSE реалізували цей міжнародний проект вчасно, незважаючи на виклики пандемії.

“Ми розробили елегантне рішення, що в рази знизило вартість проекту. При цьому всі стандартизовані вимоги Euronews було виконано бездоганно.”

Практично перед самою інсталяцією авіаперельоти були заборонено та введено жорсткі карантинні заходи. Проект опинився під загрозою зриву.

Але для справжніх професіоналів немає перешкод. Чотири фахівця VisionHOUSE вилетіли чартерним рейсом, суворо дотримувалися усіх вимог обсервації, регулярно доповідали черговому лікареві про стан здоров’я, аж поки нарешті не були допущені до робіт на телеканалі.

“Європейська сторона висунула високі вимоги до обладнання та роботі інфраструктури,” коментує Олександр Селянінов, заступник директора VisionHOUSE. “Ми розробили елегантне рішення, що в рази знизило вартість проекту. При цьому всі стандартизовані вимоги Euronews було виконано бездоганно.”

З віддаленою підтримкою команди VisionHOUSE, Олександр Петішкін, Сергій Сизих, Ілля Гриниченко і Павло Щебликін інсталювали обладнання, тестували, навчали персонал, допомагали в розробці графічних шаблонів, підтримували й супроводжували колектив Euronews Georgia до, під час та ще протягом 10 днів після запуску. Дмитро Бєлік налаштував камери та освітлювальне обладнання в студії телеканалу.

“В проектному бізнесі така турботлива підтримка називається baby-sitting,” ділиться Олександр Селянінов. “І нам, і замовнику було важливо, щоб запуск відбувся бездоганно, на найвищому рівні.”

Ньюзрум, монтаж, ефірна графіка та управління відео стінами реалізовані на базі рішень Avid Technology. Родзинкою проекту стала низка інтеграційних мостів між системами Avid, автоматизованим плейаутом BroadStream Oasys і системами цифрового архіву inMedia. Роботизовані камери, студії, операторське та монтажерское обладнання, апаратні та архів взаємодіють на високому рівні інтеграції, наче гармонійний оркестр.

 

  • В умовах пандемії міжнародний проект під ключ виконаний точно в термін
  • Елегантне рішення чітко відповідає корпоративним стандартам EURONEWS
  • Ньюзрум, монтаж, ефірна графіка і управління відео стіни від Avid Technology
  • Родзинка проекту – інтеграційні мости між Avid, BroadStream Oasys і архівом inMedia.
  • Роботизовані камери, студії, операторське та монтажне обладнання, апаратні і архів взаємодіють на високому рівні інтеграції – як злагоджений оркестр.

Цікавий факт: п’єдестали для студійних камер виготовлені на Тбіліському авіаційному заводі, який випускав штурмовики Су-25.

Тепер в режимі 24/7 грузинською мовою виходять міжнародні, національні та локальні новини під кутом європейської точки зору.

“Це наш перший телеканал в Грузії,” сказав Олександр Селянінов. “Фахівці VisionHOUSE і партнери-виробники підтримували хлопців віддалено, команда Euronews Georgia бездоганно виконувала терміни підготовки приміщень, і незважаючи на обмеження по роботах в стінах пам’ятки архітектури, все впоралися і вклалися в терміни. Назад наші інсталятори поверталися на поромі. ”

“Дуже радий, що телеканал Euronews Georgia розпочав мовлення грузинською. Я безмірно пишаюся тим, як Euronews та команда Silknet і Euronews Georgia працювали разом над тим, щоб запустити телеканал з мовленням 24/7 всього за рік,” зазначив керівник Euronews Майкл Петерс .

“Думаю, це дуже важливо, що в цей складний кризовий час, коли весь світ бореться з пандемією, ми зуміли стримати обіцянку і гарантували своєчасний вихід в ефір Euronews Georgia,” прокоментував глава ради директорів Silknet Георгій Рамішвілі і побажав команді телеканалу всіх можливих успіхів.

“Ми всі об’єдналися в команду досвідчених професіоналів, які поділяють цінності Euronews Georgia – незалежність, незаангажованість, різноманітність поглядів,” сказав директор телеканалу Euronews Georgia Жано Жванія, “і додав, що цей запуск – важлива віха для всієї нації.

“Величезне спасибі Euronews Georgia за довіру і співпрацю, і всій команді VisionHOUSE за ці емоції і результат багатьох днів роботи і багатьох ночей інсталяції,” сказав Микола Залужний, директор VisionHOUSE. “Працьовитість, вміння виконувати зобов’язання, і майстерність об’єднали професіоналів у важкий час, щоб разом зробити цей великий крок вперед.”
Georgia.