Комутація некомпресованих відео сигналів для «СЕС Сіріус Україна»

Компанія «СЕС Сіріус Україна» - підрозділ корпорації SES, оператора супутникового мовлення та зв'язку, який охоплює 99% населення Землі - звернулася до системного інтегратора VisionHOUSE із запитом щодо модернізації матричного комутатора для телепорту в Києві. Із запропонованих рішень був обраний роутер Platinum MX від Imagine Communicaitons.

Компанія «СЕС Сіріус Україна» – підрозділ корпорації SES, оператора супутникового мовлення та зв’язку, який охоплює 99% населення Землі – звернулася до системного інтегратора VisionHOUSE із запитом щодо модернізації матричного комутатора для телепорту в Києві. Із запропонованих рішень був обраний роутер Platinum MX від Imagine Communicaitons.

SES експлуатує власний телепорт в Києві з 2007 року. Ключова частина телепорту – система формування цифрових потоків DVB (мультиплексів). Вхідні SDI-матриця – одна з найважливіших ланок інфраструктури, що відповідає за комутацію некомпрессірованних відеосигналів між іншим обладнанням системи, тому нова матриця повинна була відповідати високим вимогам.

  • максимальна надійність роботи в режимі 24/7,
  • висока гнучкість конфігурації для виконання завдань, які постійно змінюються
  • можливість нарощування ресурсів без переривання роботи обладнання та впливу на поточні сервіси.

Матричні комутатори Platinum MX поєднують в собі високу надійність архітектури та гнучкість для масштабування системи, яка допомагає створити технологічний запас та захистити інвестиції замовника. Матриці Platinum MX забезпечують незалежну маршрутизацію та кросспойнти для аудіо та відео сигналів.

Рішення Platinum MX відмінно зарекомендували себе в безперебійній роботі в режимі 24/7 в інфраструктурах мереж, телеканалів, мобільних продакшенів, кабельних та телекомунікаційних операторів, в урядових, військових та корпоративних цілях – в будь-яких середовищах, де потрібна маршрутизація великої кількості аудіо та відео сигналів.

При виборі системи фахівці «СЕС Сіріус Україна» враховували позитивні відгуки інших українських користувачів цього обладнання, зокрема досвід експлуатації матриці Platinum MX провайдером цифрового телебачення «Зеонбуд».

В результаті впровадження Platinum MX в інфраструктурі «СЕС Сіріус Україна» вирішено вузьке місце в системі формування DVB-потоків. Максимальна кількість оброблюваних телеканалів збільшено з 64 до 128, з можливістю подальшого двократного нарощування без необхідності заміни обладнання і переривання роботи.

Рішення включає в себе систему Navigator Single для моніторингу та управління роутером через програмну модель, яка поліпшила можливості віддаленого управління та моніторингу, підвищила комфорт в роботі експлуатує персоналу.

З’явилися додаткові можливості резервування, підвищилася загальна відмовостійкість системи.

2016

В результаті видалено вузьке місце в системі формування DVB-потоків. Максимальна кількість оброблюваних телеканалів збільшена з 64 до 128, з можливістю подальшого двократного нарощування без необхідності заміни обладнання та переривання роботи. З’явилися додаткові можливості резервування, підвищилася загальна відмовостійкість системи.