Що нового в новому релізі Avid Media Composer 2023.3?

21.04.2023
✅Вдосконалений експорт в Pro Tools
Avid презентував можливість експортувати секвенціїї Media Composer як фактичні сесії Pro Tools ще у грудні 2022 року. Наразі в весняному релізі були внесені вдосконалання що роблять цей функціонал більш зручним в використанні, а саме:
• Експорт відмінностей та порівняння всього біну
• Консолідація медіа з різних копій
• Дозвіл на конверсію файлів з різних копій
• Дозвіл на виключення неактивних треків із композиції та мікшування
✅Трансфер медіа в Avid NEXIS під час віддаленої роботи
Корпоративні користувачі Media Composer знають що якщо підключитись до сховища Avid NEXIS через Avid NEXIS | EDGE, то можливо скопіювати мультимедійні файли на локальний диск для віддаленої роботи.
Оновлена версія версія Media Composer надає можливість копіювати медіафайли, із локального диску назад у систему Avid NEXIS.
Інтерфейс і процес точно такі ж, як якщо б редагування відбувалося в офісі. Необхідно просто вибрати будь-який медіафайл або один чи кілька бінів у вікні проекту чи бічній панелі, і скопіювати у будь-яку підключену робочу область Avid NEXIS.
✅Бін протект
Хоча ділитися бінами приємно, немає нічого гіршого, ніж ненавмисно перемістити або змінити вміст в них.
У Media Composer 2023.3 існує команда контекстного меню «Protect Project Bin», яка дає змогу заблокувати бін, щоб запобігти випадковому внесенню змін до його вмісту всіма користувачами.
Після виконання команди бін завжди відкриватиметься як «заблокований», надаючи користувачам доступ лише для читання. Цей функціонал дещо відрізняється від команди «Lock Project Bin», яка дозволяє людині заблокувати всіх, окрім себе.
✅Доступ до інтерфейсу у стилі Adobe Premiere Pro
Якщо ви перейшли до Media Composer із Premiere, Avid зробив перехід ще простішим, інтегрувавши в інтерфейс робочі області у стилі Premiere Pro. Щоб отримати доступ до них, необхідно створити новий профіль користувача в Media Composer, тут буде запропоновано два налаштування користувача за замовчуванням — «Media Composer Default» і «Перехід із Adobe Premiere Pro».
Виберіть останній, щоб створити профіль, який надає набір із чотирьох нових робочих областей на основі макета вікна та панелі інструментів Adobe Premiere Pro.
✅Підтримка Live Link через Avid UME
Avid Universal Media Engine (UME) тепер підтримує Live Link, забезпечуючи оптимізовану продуктивність під час роботи з такими відеоформатами QuickTime, як MOV і MP4, а також TIFF, JPEG, PNG та іншими статичними зображеннями. Необхідно виберати “Enable Live Link” на вкладці “Link Options”, і всі пов’язані відеофайли або статичні зображення, створені в сторонніх програмах, автоматично повторно посилатимуться, якщо їх буде змінено поза Media Composer.