Світлодіодний оріентир від ЕКТА

17.03.2023
Друзі, сьогодні будемо просити Вас проявити максимальну активність під цією публікацією!!!???
Наш багаторічний партнер, компанія EKTA LED розробила орієнтири для артилерійської стрільби з дистанційним керуванням. Світлодіодні орієнтири з можливістю дистанційного керування яскравістю та живленням потрібні для пришвидшення часу топогеодезичної підготовки до артилерійських стрільб. Цей пристрій дозволить зберегти життя та здоров’я військовослужбовців, що боронять нашу країну безпосередньо на лінії зіткнення.
Директор компанії “Екта” Руслан Вдовенко розробив інструкцію для військовослужбовців, яким може стати в нагоді цей пристрій, а також для громадян та бізнесу, які побажають підтримати цей проект фінансово:
“1. Якщо Ви артилерист – ознайомтеся будь-ласка з описом виробу та повідомте нам, скільки саме виробів потрібно вашому підрозділу.
2. Якщо Ви представляєте фонд допомоги ЗСУ – зв’яжіться з нами, ми надамо необхідну інформацію, в тому числі – офіційні відгуки від ВЧ, які вже використовують цей виріб.
3. Якщо Ви просто небайдужа людина та готові допомогти ЗСУ власним донатом, ми підберемо для Вас конкретний підрозділ, який отримає за Ваші кошти наші вироби та висловлять Вам подяку! Звертайтеся будь-ласка до нас, ми все організуємо!”
Посилання на сторінку Руслана Ви можете знайти в тексті, або пишіть нам в особисті, ми надамо контакти.
Ми, зі свого боку, вже закупили і відправили 10 пристроїв у одну з бригад на Сході. За відгуками, можемо зробити висновок, що пристрій дійсно вартує Вашої уваги, а проект – Вашої підтримки.
До слова, компанія EKTA LED на основі відгуків військових вже розробила вдосконалену версію приладу.
Ми стаємо сильнішими і винахідливішими щодня.
І ми переможемо!!
Слава Україні!??????